JAKOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO...

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z Północnej Polski. Zajmujemy się spedycją oraz transportem krajowym i międzynarodowym towarów na terenie Europy Zachodniej i Wyspach Brytyjskich. Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości usług i jak najlepsza obsługa klientów. Posiadamy własny tabor – nowoczesną flotę plandek 13,6m i tandemów 15,4m, oraz własną spedycję. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość przewozów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Historia 

Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnią tradycją.

Pierwszy szef – Pan Marian Szpak – założył działalność w 1987 roku pod nazwą Prywatny Transport Bagażowy Marian Szpak. Początkowo firma zajmowała się przewozami krajowymi, zyskując po kilku latach dodatkową ciężarówkę i kierowcę, który jeździ w firmie do dziś.

Od roku 2005 działalnością zajął się syn właściciela – Maciej Szpak. Poszerzył zakres działania firmy o spedycję i transport na terenie UE, stopniowo zwiększając możliwości firmy w branży.

Po kolejnych 10 latach przyszedł czas na wygaszenie starej działalności i otwarcie nowej firmy – od 2015 roku powstała obecna firma Szpak Transport i Spedycja, której właścicielem jest Maciej Szpak. Dynamiczny rozwój w ciągu 2 lat zaowocował powstaniem kadry spedytorów i zakupem nowych zestawów pojazdów – plandek 13,6m.

 

DZISIAJ

Obecnie posiadamy 7 dużych zestawów tandemów i ciągników z naczepami, które prowadzimy po Europie Zachodniej i na terenie Wielkiej Brytanii, i planujemy kolejne zakupy. Pracuje u nas kilkanaście osób i stale poszukujemy dodatkowych pracowników, którzy mogą przyczynić się do rozwoju firmy.

W firmie pracuje zespół spedytorów na czele z szefem. Stanowimy grupę młodych osób, posiadającą w większości co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej lub także wykształcenie w kierunku logistyki. Jesteśmy zawsze w kontakcie z naszymi klientami i przewoźnikami, poza godzinami pracy mailowo lub telefonicznie.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Jakość usług – zapewniona przez wykwalifikowanych pracowników i doświadczonych kierowców
  • Atrakcyjność cenowa – poprzez nasze starania, by zapewnić największą konkurencyjność na rynku
  • Nowoczesna flota – najnowsze zestawy plandek 13,6m
  • Bezpieczeństwo przewozów – o którą dbają zarówno nasi kierowcy, jak i sprawdzeni przez nas przewoźnicy.
  • Zintegrowany przepływ informacji wewnętrznej – w tym stały monitorig GPS wszystkich pojazdów
  • Wysoka świadomość spedytorów i kierowców, odpowiedzialność
  • Dbanie o ochronę środowiska – wszystkie nasze ciągniki z naczepami spełniają najnowsze normy emisji CO2 – EURO 6
  • Elastyczność – przez szukanie najbardziej odpowiednich i korzystnych cenowo dla klientów rozwiązań, przez stały kontakt spedytorów z klientami nawet po godzinach pracy.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Nasza kadra zajmie się dla Państwa sprawami transportu i spedycji, chętnie pomagając także w wycenie przewozów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

                                                                                   Pozdrawiamy,

                                                                                   zespół Szpak Transport i Spedycja.

ul. Franciszkańska 4, 84-300 Lębork
tel: +48 502 624 788, Fax: +48 597 273 064
Napisz do nas:
info@szpak-transport.pl