Świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego naszą flotą  dużych zestawów z plandeką 13,6m lub tandemami 120m3/ 15,4m. Naszymi głównymi kierunkami w Europie są kraje Beneluxu, Niemcy, Włochy, Dania i Wielka Brytania.

 

Posiadamy nowoczesną flotę 5 ciągników IVECO STRALIS EURO 6, wraz z nowymi naczepami 13,6m marki Kassborher / Wielton z otwieraną górą i certyfikatami XL. Ich maksymalna ładowność to 25 ton.

 

Poza tym dysponujemy 2 pojazdami o ładowności 120m3 – zestaw ciężarówka plus przyczepa – o długości ładownej 15,4m i maksymalnej ładowności 22 ton.

 

Wszystkie auta posiadają system GPS pozwalający na bieżącą kontrolę położenia i monitorowanie przebiegu transportu. Każde auto prowadzone jest przez doświadczonego, polskiego kierowcę z kilku lub kilkunastoletnim stażem.

 

Świadczymy także usługi spedycji wszystkimi rodzajami transportu drogowego, zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym, także do Skandynawii i poza granice UE:

 

  • przewozy neutralne na naczepach – plandekach do 25ton
  • przewozy chłodnicze na naczepach do 22 ton
  • przewozy ponadgabarytowe naczepami - platformami
  • przewozy ekspresowe wymagające podwójnej obsady kierowców
  • przewozy do 10 palet busami 3,5t

 

Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty uwierzytelniające i pozwolenia na krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, a także licencję spedycyjną w tym zakresie.

 

Towary przewożone przez nas, jak i zlecane z ramienia spedycji zaufanym przewoźnikom, są bezpieczne z posiadanymi przez nas polisami ubezpieczeniowymi OC Przewoźnika i OC Spedytora. 

Zobacz referencje
 

Naszą ofertę kierujemy do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, ale także do instytucji, biur czy osób prywatnych.

Jesteśmy elastyczną firmą, która dopasowuje się do potrzeb klientów. Lubimy, gdy nabywcy stawiają przed nami wyzwania. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Do każdego podchodzimy indywidualnie, spełniając nawet najbardziej wygórowane wymagania. Dzięki temu klienci do nas wracają. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, doświadczone i odpowiedzialne.         Proponujemy atrakcyjne i bardzo konkurencyjne ceny.

 

Chętnie prowadzimy długoterminową współpracę.

 

Naszym największym potencjałem w branży są strategiczni partnerzy, którzy wiele lat temu obdarzyli nas zaufaniem. Stałe relacje, budowane przez długi czas rozwiązania w zakresie efektywnej komunikacji, transportu i kontroli stanowią podstawę naszego funkcjonowania. Czujemy się odpowiedzialni za troski zleceniodawców, w sposób partnerski wypracowujemy najlepsze rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających transportów.

 

Nasi spedytorzy czuwają nad każdym etapem realizacji zleceń, dbają o terminowość i bepieczeństwo. Posiadamy awaryjne procedury działania w sytuacjach kryzysowych, przy losowych wypadkach. W ramach tych procedur dokładamy szczególnej staranności w celu zabezpieczenia przesyłek klienta i zachowania terminowości zlecenia.

 

Wysoka świadomość pracowników, zarówno spedytorów jak i kierowców, to wyróżniająca cecha naszej firmy. Każdy z pracowników jest osobą odpowiedzialną i przewidującą, rozumiemy jak ważne jest każde zlecenie od klientów. Dlatego wyrobiliśmy doskonały system komunikacji wewnętrznej – między spedytorami i kierowcami, oraz zewnętrznej – między firmą a klientem.

 

To oraz wysokie i ciągle podnoszone przez nas kwalifikacje, pozwalają nam na zapobieganie problemów z dostawami towarów, unikanie opóźnień wynikających ze świąt i zakazów ruchu w Europie, z potrzeby oddawania pauzy weekendowej przez kierowców itp.

 

Wszystkie te cechy podporządkowane są głównemu celowi naszego przedsiębiorstwa: satysfakcji klientów z naszych usług, oraz wzmocnienia naszej marki na rynku, jako solidnego i godnego zaufania partnera, świadczącego usługi w najbardziej konkurencyjnej cenie.

 

 

W razie pytań – prosimy o kontakt! Dla nowego klienta przygotowujemy dokładny kosztorys, przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb oraz atrakcyjnych cen. Pracownicy firmy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania transportowe oraz dogodne opcje terminowe dla przesyłek. Zajmą się potrzebnymi formalnościami, przygotują dokumenty oraz zaplanują trasę przewozu.

ul. Franciszkańska 4, 84-300 Lębork
tel: +48 502 624 788, Fax: +48 597 273 064
Napisz do nas:
info@szpak-transport.pl